Business

Zappwala User App ত কেনেকৈ Register কৰিব, এতিয়াই ডাউনলোড কৰক

Zappwala User App ত কেনেকৈ Register কৰিব, এতিয়াই ডাউনলোড কৰক
How to Register on Zappwala User App, Download Now

খাদ্য ডেলিভাৰী সেৱা হৈছে দীৰ্ঘদিনীয়া অপেক্ষাৰত সুবিধা মানুহে মাত্ৰ অনলাইনযোগে নিজৰ খাদ্য অৰ্ডাৰ দি কেইমিনিটমানৰ ভিতৰতে নিজৰ ভোক নিধন কৰিবলৈ দাবী জনাইছে। গতিকে আজি মই আপোনালোকক জনাম যে কেনেকৈ Zappwala User app ত ৰেজিষ্টাৰ কৰিব পাৰি আৰু ষ্টেপ বাই ষ্টেপ প্ৰক্ৰিয়া চাইন আপ কৰিব পাৰি। লগতে কেছবেক কেনেকৈ পাব পাৰি ক’ম।

Zappwala user app কেনেকৈ ডাউনলোড কৰিব

  • Zappwala ডাউনলোড কৰিবলৈ মাত্ৰ আপোনাৰ play store লৈ যাওক
  • এতিয়া ‘Zappwala’ নামৰ শব্দটো বিচাৰিলে আপুনি এটা বেলেগ এপও দেখা পাব পাৰে, কিন্তু আপুনি কেৱল ব্যৱহাৰকাৰীৰ এপটোহে ডাউনলোড কৰিব লাগিব যিটো হৈছে Zappwala: Food Delivery।
  • এতিয়া এই এপটো ইনষ্টল কৰি খোলক
  • প্ৰথম পৰ্দাত আপুনি কিছুমান গাইড পাব, মাত্ৰ ‘Next’ ত ক্লিক কৰক।
  • ইয়াত চাইন ইন পেজটো ওলাব, মাত্ৰ Create your account বা ‘Sign up’ ত ক্লিক কৰক।
  • সকলো ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বৈধ বিৱৰণ সঠিকভাৱে সুমুৱাওক
  • ৰেফাৰেল ক’ডৰ বাবে এটা বিকল্প আছে, গতিকে অতিৰিক্ত কেছবেকৰ বাবে আপুনি মোৰ ৰেফাৰেল ক’ড [ 8J9HLYKHAB ] দিব পাৰে।
  • এতিয়া Signup বুটামত ক্লিক কৰক আৰু আপুনি অৰ্ডাৰ দিবলৈ সাজু হ’ব।

মন কৰক: ভৱিষ্যতে লগইনৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পাছৱৰ্ড মনত ৰাখিব লাগিব কাৰণ সুৰক্ষাৰ বাবে পাহৰি যাওক পাছৱৰ্ড এপটোত নিষ্ক্ৰিয় কৰা হৈছে।

Zappwala user app ত কেনেকৈ ল’য়ালিটি পইণ্ট লাভ কৰিব পাৰি

এই এপটোৱে গ্ৰাহকৰ বাবে বহুতো অফাৰ আগবঢ়াইছে। আৰু প্ৰতিটো সফল অৰ্ডাৰত আপুনি Loyalty পইণ্ট পায় যিটো ৱালেটৰ ধনলৈ ৰূপান্তৰিত কৰিব পাৰি।

Zappwala user app ত অফাৰৰ বিষয়ে কেনেকৈ জানিব পাৰি

The এটা প্ৰচাৰমূলক কাৰ্য্যকলাপ টেব আছে য’ত ব্যৱহাৰকাৰীয়ে শেহতীয়া অফাৰ, কুপন ক’ড, ৰেহাই আদি পৰীক্ষা কৰিব পাৰে।

ইয়াৰ উপৰিও Zappwala এ এটা WhatsApp গ্ৰুপ তৈয়াৰ কৰিছে য’ত আপুনিও শেহতীয়া অফাৰৰ জাননী পাব পাৰে, ইয়াত যোগদান কৰক

Zappwala ইউজাৰ এপত কেনেকৈ যোগাযোগ কৰিব পাৰি

যিকোনো বাগ আৰু সমস্যাৰ সন্মুখীন হোৱা সকলো ব্যৱহাৰকাৰীয়ে সহায় আৰু সমৰ্থন অংশৰ পৰা এপটোৰ জৰিয়তে নিজেই ৰিপৰ্ট কৰিব পাৰিব। ‘লাইভ চেট’ হিচাপে এটা বিকল্প উপলব্ধ।

গ্ৰাহক সমৰ্থনে সঁহাৰি দিবলৈ ২ – ১০ মিনিট বেছি সময় ল’ব পাৰে। যদি এতিয়াও ৰেচপন্সিভ নহয় তেন্তে ব্যৱহাৰকাৰীয়ে বিকল্পভাৱে হোৱাটছএপত পোনপটীয়াকৈ যোগাযোগ কৰিব পাৰে।

জাপ্পৱালা ৱালেটত কেনেকৈ টকা যোগ কৰিব পাৰি

এপটোৱে ব্যৱহাৰকাৰীক ৱালেটত ধন যোগ কৰাৰ বৈশিষ্ট্য দিয়া নাই by there self।

এটা ৱালেটত ধন যোগ কৰিবলৈ আপুনি হোৱাটছএপৰ জৰিয়তে এডমিনৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে। যেতিয়া আপুনি ‘ৱালেটত যোগ কৰক’ ধনৰ বাবে অনুৰোধ কৰে তেতিয়া আপুনি আপোনাৰ ৱালেটত বোনাছ কেছবেক আদায় কৰাৰ যোগ্য হ’ব পাৰে।

জাপ্পৱালাৰ মালিক কোন

Zappwala Bgsraw Media ৰ মালিকানাধীন, আপুনি তেওঁলোকৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইট zappwala.com ত অধিক জানিব পাৰিব

Shares:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *